LECZENIE

Ortodoncja Poznań jest dziedziną stomatologii zajmującą się korygowaniem nieprawidłowego ustawienia zębów i szczęk względem siebie. Prawidłowy zgryz zapewnia atrakcyjny, piękny uśmiech, który szybko staje się nieocenionym atutem. Skuteczne leczenie ortodontyczne pozwala na poprawę wymowy i rysów twarzy, ułatwia dbanie o higienę jamy ustnej, zapobiega chorobom stawów skroniowo-żuchwowych, mięśni i dziąseł.

Leczenie ortodontyczne może być prowadzone za pomocą aparatów ruchomych – wyjmowanych lub stałych – mocowanych na zębach za pomocą specjalnego kleju. U dzieci mających zęby mleczne stosuje się aparaty ruchome. U dorosłych oraz dzieci z zębami stałymi można montować aparaty stałe, zgodnie z zaleceniami lekarza ortodonty.

Zmagasz się z problemami ze zgryzem bądź nie jesteś pewien czy potrzebujesz aparatu ortodontycznego? Skontaktuj się ze specjalistą z zakresu ortodoncji  z kliniki stomatologicznej Stankowscy-Białach! W ramach usług ortodoncja Poznań, zadba on o stan Twojego uzębienia i przywróci mu pełną funkcjonalność.